Het laatste voetbalnieuws » Football League keurt overname Notts County goed
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Football League keurt overname Notts County goed

Football League keurt overname Notts County goed

Gepubliceerd op dinsdag 20 oktober 2009 om 20:10

De Football League heeft de overname van Notts County dinsdag goedgekeurd. Die werd eerder nog tegengehouden omdat onduidelijk was wie er achter Munto Finance zat, een in Zwitserland gevestigd consortium van investeerders uit het Midden-Oosten. De gewenste informatie over de betrouwbaarheid is nu gekregen.

De nieuwe eigenaar van Notts County, dat uitkomt op het bescheiden niveau van League Two (vierde divisie), pakte al meteen groot uit met het aantrekken van voormalig Engels bondscoach Sven-Goran Eriksson als technisch directeur. Bovendien kon Notts Sol Campbell contracteren, al bleef de oud-international maar even omdat de beloofde verdere versterking uitbleef.

Aangenomen wordt dat Abdullah Bin Saeed al Thani, een miljardair uit Dubai, de belangrijkste man is achter Munto Finance. Volgens een woordvoerder van de League is het aan de club om eventuele details bekend te maken over de nieuwe eigendomsverhouding.


Gerelateerd

Clubs

Notts County

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media