Het laatste voetbalnieuws » Penev stapt op bij Sofia na aanvaring met spelers
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Penev stapt op bij Sofia na aanvaring met spelers

Gepubliceerd op vrijdag 6 november 2009 om 20:25

Luboslav Penev is opgestapt als trainer van de Bulgaarse voetbalploeg CSKA Sofia. De voormalige topspits nam het besluit naar aanleiding van een aanvaring met een groot deel van de selectie. Negen spelers kregen in eerste instantie een voorlopige schorsing opgelegd, omdat ze zondag na een verloren competitiewedstrijd flink waren doorgezakt. De twee clubeigenaren draaiden die straf een dag later alweer voor vier spelers terug.

Penev maakte de straf voor de spelers een dag na de nederlaag tegen Litex Lovech zelf bekend. Hij vond dat de betrokken spelers de sfeer bij de 31-voudig kampioen van Bulgarije verziekten. De clubeigenaren zetten, tegen de zin van de oud-speler, een streep door een deel van de schorsingen.

CSKA Sofia verloor donderdag in de Europa League met 3-1 van het Zwitserse Basel. Penev verklaarde vrijdag dat zijn vertrek al voor die wedstrijd vaststond, maar dat hij de spelers niet onder nog grotere druk wilde plaatsen. De Bulgaarse ploeg staat in groep E laatste met een punt uit vier duels. De kans op een Europees vervolg is uiterst miniem.


Gerelateerd

Clubs

CSKA Sofia

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media