Het laatste voetbalnieuws » Maaskant: "Europees voetbal zou hoofdprijs zijn"
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Maaskant: "Europees voetbal zou hoofdprijs zijn"

Maaskant: "Europees voetbal zou hoofdprijs zijn"

Gepubliceerd op donderdag 21 mei 2009 om 18:49

NAC Breda-trainer Robert Maaskant keek donderdag na de indrukwekkende zege bij Feyenoord (0-4) gretig uit naar de finale tegen FC Groningen in de play-offs om Europees voetbal. "Voor ons zou dat een hoofdprijs zijn. Nu we de eindstrijd hebben gehaald, gaan we er ook helemaal voor", kondigde hij aan.

Volgens Maaskant zijn beide ploegen technisch en tactisch prima aan elkaar gewaagd. Dat blijkt ook uit de onderlinge uitslagen eerder dit seizoen. FC Groningen en NAC wonnen beide thuis voor de competitie met 1-0, terwijl de Brabanders in de onderlinge bekerwedstrijd (2-2) beter waren in het nemen van strafschoppen.

"Het worden heerlijke wedstrijden tegen FC Groningen", voorspelde Maaskant. "Beide ploegen spelen graag voor de winst. Het is prettig dat we juist in deze laatste fase weer in vorm komen. De nadruk heeft bij ons te veel gelegen op de verloren wedstrijd tegen FC Twente in de halve finales van de KNVB-beker. Daarna zakte het in bij ons, maar nu staan we er weer. Dat vind ik heel knap van mijn ploeg."


Gerelateerd

Wedstrijden

Feyenoord - NAC Breda

Clubs

NAC Breda

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

Feyenoord - NAC Breda 0-4
31'R. Penders0-1
53'M. Reuser0-2
85'K. Kwakman0-3
87'J. Kolkka0-4
Lees alles over Feyenoord - NAC Breda

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.