Het laatste voetbalnieuws » Zwitserse miljonair neemt club Wotte over
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Zwitserse miljonair neemt club Wotte over

Zwitserse miljonair neemt club Wotte over

Gepubliceerd op woensdag 8 juli 2009 om 17:19

De toekomst van Southampton lijkt verzekerd nu de Zwitser Markus Liebherr de Engelse club heeft gekocht. De noodlijdende club van trainer Mark Wotte maakte het nieuws woensdag bekend. Het verkoopbedrag werd niet bekendgemaakt.

"Ik denk dat we een geweldige kans hebben om deze mooie club weer op te bouwen", liet de 61-jarige Liebherr, een succesvol zakenman, op de officiële website van de Engelse derdeklasser weten. "We zullen snel actie ondernemen, maar ook voor de lange termijn gaan plannen, want ik ben van plan hier lang te blijven."

Southampton degradeerde dit seizoen van het Championship naar de League One, voor het eerst sinds 1960. Dat was mede te danken aan de tien punten aftrek die de voormalige FA Cup-winnaar kreeg opgelegd vanwege de financiële problemen.


Gerelateerd

Clubs

Southampton

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media